DESINFEKCE - MYTÍ

Nově Vám můžeme nabídnout do vašich provozoven ekologické bezchlórové čistící prostředky určené pro veřejný sektor H2O COOL jsou založené na aktivních polymerech, které dokáží zastoupit dezinfekční účinek chloru a bez rizika tvorby škodlivých chloraminů. Produkty H2O COOL jsou zcela nezávadné i při dlouhodobém používání a to i pro děti a zvířata (veterinární kliniky).

Nejvhodnějším přípravkem v našem sortimentu je universální prostředek disi CLEAN PROFI pro úklid velkých prostor v průmyslu, ubytovacích zařízeních, potravinářství, školství, vzduchotechnice, zdravotnictví, sportovních odvětvích, restauracích a jídelnách.

Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým, protizápachovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, gumu).
Výrobky vynikají širokým spektrem účinku – baktericidním, virucidním, fungicidním a proti kvasinkovým.

Dnešní doba je ve znamení boje spotřebitelů za ekologičtější a k přírodě šetrnější produkty. Rostoucí popularita zboží označeného jako "bio" či "eko" je toho jasným důkazem. Jsme zastánci tohoto "nature friendly" životního stylu a proto jsme se rozhodli najít další možnosti, jak omezit potenciálně škodlivé chemikálie v našich životech. Prošli jsme vlastní domovy a našli jsme jednoho společného jmenovatele - chlor. Následovaly měsíce analýz a vývoje, ale výsledek se dostavil a jsme na něj patřičně hrdí.

Ekologické čistící prostředky a dezinfekce bez chloru H2O COOL jsou založené na aktivních polymerech, které dokáží zastoupit dezinfekční účinek chloru a bez rizika tvorby škodlivých chloraminů. Produkty H2O COOL jsou zcela nezávadné i při dlouhodobém používání a to i pro děti a domácí zvířata. Pokud si přejete přímo nakoupit bezchlorovou dezinfekci, prohlédněte si nabídku našich bezchlorových produktů.

 

Bezpečnostní list ke stažení zde.

====================================================================

Bezpečnostní list ke stažení zde.

============================================================================

Bezpečnostní list ke stažení zde.

Objednávky na:      obchod@promo-safety.cz

 

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY & PŘÁTELSKÁ SPOLUPRÁCE
[PRACOVNÍ ODĚVY A OBUV]
[OCHRANNÉ POMŮCKY]
[REKLAMNÍ PŘEDMĚTY A TEXTIL]